Nalot na fabrykę podrabianych markowych koszul w Kathu

Katu –

W Kathu dokonano nalotu na fabrykę podrabianych markowych koszul, w wyniku której aresztowano trzech podejrzanych.

Urzędnicy z Departamentu Własności Intelektualnej powiedzieli Phuket Express, że dokonali nalotu na dom na osiedlu mieszkaniowym w wodospadzie Soi Kathu. W domu zastali maszyny i urządzenia do produkcji koszul.

Urzędnicy dokonali również nalotu na dwa pobliskie domy, w których znaleźli tysiące podrobionych markowych koszul. Zatrzymano trzech podejrzanych i skonfiskowano podrabiane koszulki. Zostali zabrani na posterunek policji w Kathu w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

Urzędnicy z Departamentu Własności Intelektualnej powiedzieli Phuket Express, że wielu zagranicznych turystów przyjeżdża do Phuket od czasu poprawy sytuacji turystycznej. Turystom sprzedaje się wiele podrabianych markowych towarów, co szkodzi turystycznemu wizerunkowi Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.