Nalot na fabrykę podrabianych markowych koszul w Kathu

Katu –

W Kathu dokonano nalotu na fabrykę podrabianych markowych koszul, w wyniku której aresztowano trzech podejrzanych.

Urzędnicy z Departamentu Własności Intelektualnej powiedzieli Phuket Express, że dokonali nalotu na dom na osiedlu mieszkaniowym w wodospadzie Soi Kathu. W domu zastali maszyny i urządzenia do produkcji koszul.

Urzędnicy dokonali również nalotu na dwa pobliskie domy, w których znaleźli tysiące podrobionych markowych koszul. Zatrzymano trzech podejrzanych i skonfiskowano podrabiane koszulki. Zostali zabrani na posterunek policji w Kathu w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

Urzędnicy z Departamentu Własności Intelektualnej powiedzieli Phuket Express, że wielu zagranicznych turystów przyjeżdża do Phuket od czasu poprawy sytuacji turystycznej. Turystom sprzedaje się wiele podrabianych markowych towarów, co szkodzi turystycznemu wizerunkowi Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.