Największe historie Phuket z ostatniego tygodnia: Francuzi i Kanadyjczycy zgłosili się do urzędu imigracyjnego po aresztowaniu i nie tylko

Witam, Czytelnicy i zwolennicy Phuket Express!

Poniżej znajduje się nasz cotygodniowy artykuł, w którym podkreślamy najlepsze lokalne historie w naszym rejonie Phuket z ostatniego tygodnia. Liczba historii zmienia się z tygodnia na tydzień.

Są one wybierane i nadzorowane przez nasz zespół redakcyjny i mają na celu umożliwienie naszym czytelnikom szybkiego „nadrobienia” ważnych historii, które mogli przegapić. Codziennie publikujemy wiele historii i łatwo pogubić się w ważnych wydarzeniach czy zmianach w naszej okolicy. W osobnym artykule robimy podsumowania krajowe, to tylko najlepsze lokalne historie w prowincji Phuket.

Nie są one w określonej kolejności ważności, ale z grubsza w kolejności publikacji. Od poniedziałku 27 lutego 2023 do niedzieli 5 marca 2023.

Zacznijmy i zobaczmy, jakie były najpopularniejsze lokalne historie!

  1. Szwed został aresztowany w Phuket po tym, jak rzekomo był zamieszany z kilkoma niezidentyfikowanymi osobami w produkcję nielegalnych narkotyków.

Jego wiza została cofnięta po tym, jak rzekomo był zaangażowany wraz z innymi osobami w produkcję nielegalnych narkotyków i posiadanie nielegalnych narkotyków.

2. Ukraiński kierowca został ukarany grzywną w wysokości 1,000 bahtów w Phuket za brak ważnego prawa jazdy. Podróżował z Chonburi z przyjaciółmi do Phuket. Tajski taksówkarz obawiał się, że jest nielegalnym kierowcą minivana.

Stwierdził, że NIE wynajął minivana ani nie został zatrudniony do kierowania minivanem.

3. Francuski motocyklista w Patong został ukarany grzywną w wysokości 1,500 bahtów, zanim został zgłoszony do ambasady francuskiej po tym, jak spowodował zamieszanie publiczne.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że zgłosiła incydent do ambasady francuskiej i że kierowca jest teraz w biurze imigracyjnym Phuket.

4. Osoba transpłciowa w Patong została aresztowana po tym, jak wyrwała brytyjską turystkę złotą biżuterię.

Złoty naszyjnik był zawinięty w bibułkę i ukryty pod prawą stopą w butach na wysokim obcasie.

5. Kanadyjski turysta został oskarżony o bójkę w miejscu publicznym, zanim został zgłoszony do tajlandzkiego urzędu imigracyjnego po tym, jak po raz pierwszy twierdził, że został zaatakowany i okradziony.

Turysta został już ukarany grzywną w wysokości 4,000 bahtów, a jego zachowanie zostało zgłoszone do Urzędu Imigracyjnego w Phuket.

To wszystko na ten tydzień, jak zawsze dzięki za wsparcie!

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.