Największe historie Phuket z ostatniego tygodnia: Francuzi i Kanadyjczycy zgłosili się do urzędu imigracyjnego po aresztowaniu i nie tylko

Witam, Czytelnicy i zwolennicy Phuket Express!

Poniżej znajduje się nasz cotygodniowy artykuł, w którym podkreślamy najlepsze lokalne historie w naszym rejonie Phuket z ostatniego tygodnia. Liczba historii zmienia się z tygodnia na tydzień.

Są one wybierane i nadzorowane przez nasz zespół redakcyjny i mają na celu umożliwienie naszym czytelnikom szybkiego „nadrobienia” ważnych historii, które mogli przegapić. Codziennie publikujemy wiele historii i łatwo pogubić się w ważnych wydarzeniach czy zmianach w naszej okolicy. W osobnym artykule robimy podsumowania krajowe, to tylko najlepsze lokalne historie w prowincji Phuket.

Nie są one w określonej kolejności ważności, ale z grubsza w kolejności publikacji. Od poniedziałku 27 lutego 2023 do niedzieli 5 marca 2023.

Zacznijmy i zobaczmy, jakie były najpopularniejsze lokalne historie!

  1. Szwed został aresztowany w Phuket po tym, jak rzekomo był zamieszany z kilkoma niezidentyfikowanymi osobami w produkcję nielegalnych narkotyków.

Jego wiza została cofnięta po tym, jak rzekomo był zaangażowany wraz z innymi osobami w produkcję nielegalnych narkotyków i posiadanie nielegalnych narkotyków.

2. Ukraiński kierowca został ukarany grzywną w wysokości 1,000 bahtów w Phuket za brak ważnego prawa jazdy. Podróżował z Chonburi z przyjaciółmi do Phuket. Tajski taksówkarz obawiał się, że jest nielegalnym kierowcą minivana.

Stwierdził, że NIE wynajął minivana ani nie został zatrudniony do kierowania minivanem.

3. Francuski motocyklista w Patong został ukarany grzywną w wysokości 1,500 bahtów, zanim został zgłoszony do ambasady francuskiej po tym, jak spowodował zamieszanie publiczne.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że zgłosiła incydent do ambasady francuskiej i że kierowca jest teraz w biurze imigracyjnym Phuket.

4. Osoba transpłciowa w Patong została aresztowana po tym, jak wyrwała brytyjską turystkę złotą biżuterię.

Złoty naszyjnik był zawinięty w bibułkę i ukryty pod prawą stopą w butach na wysokim obcasie.

5. Kanadyjski turysta został oskarżony o bójkę w miejscu publicznym, zanim został zgłoszony do tajlandzkiego urzędu imigracyjnego po tym, jak po raz pierwszy twierdził, że został zaatakowany i okradziony.

Turysta został już ukarany grzywną w wysokości 4,000 bahtów, a jego zachowanie zostało zgłoszone do Urzędu Imigracyjnego w Phuket.

To wszystko na ten tydzień, jak zawsze dzięki za wsparcie!

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.