Ogień niszczy budynek w Kata, nie zgłoszono żadnych obrażeń

Kata-

Pożar uszkodził budynek w Kata, ale nie zgłoszono żadnych obrażeń.

Strażacy Karon powiedzieli Phuket Express, że zostali powiadomieni o pożarze na drugim piętrze pięciopiętrowego budynku w Kata wczesnym rankiem (6 marca)th).

Przybyli do budynku jednym wozem strażackim i opanowanie ognia zajęło około godziny. Nie zgłoszono żadnych obrażeń, ale niektóre pralki zostały zniszczone. Trwa ustalanie dokładnej przyczyny pożaru.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.