Wyścig rowerowy odbędzie się w Phuket i Phang Nga

Phuket -

Wyścig rowerowy „Tour of Phuket 2023” odbędzie się w tym miesiącu w Phuket i Phang Nga od 10 marcath do 12 marca.

Trzydniowy wyścig etapowy na rowerze szosowym obejmuje 243.96 km i ukazuje piękno Phuket i Phang Nga. Wydarzenie ma przyciągnąć widzów i znanych motocyklistów z Tajlandii i innych krajów.

Harmonogram!

W piątek 10 marcath Etap 1: Brama

Trasa rozpoczyna się od 4.65 kilometra.

W sobotę 11 marcath Etap 2: Phangnga

137-kilometrowy tor pięknych dróg rozpoczynający się od Phuket, jadący przez most i wzdłuż malowniczych dróg w Phang Nga.

W niedzielę 12 marcath Etap 3: Piękno Phang Nga

Ostatni dzień to 118-kilometrowa trasa. Podziwianie zapierającego dech w piersiach widoku na zatokę Phang Nga na zakończenie jazdy.

Więcej informacji na stronie: https://my.raceresult.com/225504/registration

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.