Ponad 15,000 XNUMX turystów dołącza do imprezy Full Moon Party na wyspie Phangan

Wyspa Phangan, Surat Thani –

Ponad 15,000 XNUMX turystów wzięło udział w imprezie Full Moon Party na wyspie Phangan w Surat Thani.

Departament Public Relations Sumui powiedział Phuket Express, że impreza przy pełni księżyca w tym miesiącu została przełożona z 6 marcath do marca 7th ze względu na buddyjskie święto Makha Bucha, podczas którego sprzedaż alkoholu była zakazana przez tajskie prawo.

Jednak wielu turystów przybyło na wyspę na kilka dni przed świętem religijnym na wakacje. Ponad 15,000 7 tajlandzkich i zagranicznych turystów dołączyło do imprezy Full Moon Party XNUMX marcath.

Phangan Marine Office zadbało o bezpieczeństwo, aby wszyscy pasażerowie promu na wyspę mieli na sobie kamizelki ratunkowe, a łodzie nie były przeciążone.

Policja Koh Phangan również patrolowała plażę, aby zapobiegać przestępstwom. Nie było doniesień o żadnych poważnych incydentach lub problemach.

******************************

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.