Phuket zorganizuje wydarzenie „Bez alkoholu Songkran”.

Phuket -

„Songkran No Alcohol Event” odbędzie się w mieście Phuket w przyszłym miesiącu.

Przewodniczący Organizacji Administracji Prowincji Phuket (PPAO), Rewat Areerob, powiedział The Phuket Express w środę (8 marcath) o wydarzeniu.

„Wydarzenie Songkran No Alcohol 2023 odbędzie się w czwartek, 13 kwietniath od 5:00 do 10:00 na Dibuk Road przed Limelight Avenue w mieście Phuket”.

„Kampania Songkran to „Bez alkoholu”, której celem jest zmniejszenie liczby wypadków drogowych podczas festiwalu Songkran. To będzie dziewiąty rok imprezy „Songkran bez alkoholu” w tej okolicy, chociaż Songkran nie odbywa się od 2019 roku z powodu ograniczeń Covid. Większość uczestników to osoby w wieku od 15 do 35 lat, czyli co najmniej 25,000 XNUMX osób – dodał Rewat.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.