Phuket zorganizuje nowe mistrzostwa morskiego strumienia wody

KOMUNIKAT PRASOWY:

Phuket -

WPG#1 New Offshore Water Jet Championship to pierwszy turniej skuterów wodnych na wybrzeżu wyspy Phuket, w którym Phuket jest światowej klasy destynacją sportową.

Zawody morskie odbędą się dwa kilometry od plaży Bang Tao, prezentując międzynarodowej publiczności piękno Morza Andamańskiego wzdłuż wyspy Phuket.

Koncepcja „WGP#1 Waterjet Offshore World Championship” polega na wyłonieniu zwycięzcy wyścigu na dystansie 120 kilometrów lub 74.56 mil, czyli odległości jednego okrążenia wokół wyspy Phuket.

Wyścig przebiegać będzie pod hasłem „Start z Laguna Beach do Phrom Thep Cape”, czyli pierwszym etapem wyścigu na dystansie 60 kilometrów. Wyścig składa się z dwóch 60-kilometrowych etapów, co daje łącznie 120-kilometrowy dystans.

Ponadto, starając się zmniejszyć swój ślad węglowy, podczas imprezy zaprezentują przyjazny dla środowiska elektryczny skuter wodny.

Data: 16 – 19 marca 2023 r

Miejsce: Laguna Beach

Aby uzyskać więcej informacji: https://jetski-worldcup.com/news2023/11-JWC23-OS-EN.html

ŹRÓDŁO: Laguna Phuket

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.