Dwóch obcokrajowców zaginęło po wypożyczeniu kajaka na Phuket

Phuket -

Dwóch obcokrajowców zaginęło dwa dni po tym, jak wynajęli kajak na Wyspie Kokosowej w Mueang Phuket.

Szef policji miasta Phuket, pułkownik Pratueang Ponmana, powiedział Phuket Express, że kierownik i personel hotelu na Wyspie Kokosowej, na wschód od Phuket w dystrykcie Koh Kaew, złożył doniesienie do policji miejskiej w Phuket.

Policjanci powiedzieli, że w piątek (10 marca br.)th) dwóch zagranicznych turystów płci męskiej wypożyczyło w hotelu kajak, którego nazwisko zostało utajnione na wniosek policji do czasu dalszego dochodzenia. Dwóch cudzoziemców o nieznanej narodowości napisało nazwisko najemcy jako „Bey” z numerem pokoju hotelowego 2318.

Jednak kierownictwo hotelu później okazało się, że w hotelu nie ma pokoju nr 2318. Nie jest jasne, dlaczego personel hotelu zarządzający wypożyczalnią kajaków nie od razu zauważył tę rozbieżność.

O godzinie 5:00 obcokrajowcy nie wrócili. W sobotę rano (11 marca brth) hotel szukał w pobliżu, ale nie było po nich śladu. Hotel obawia się, że mogą być w niebezpieczeństwie.

Pułkownik Pratueang powiedział Phuket Express, że policja sprawdza nagrania CCTV w pobliżu, aby sprawdzić, czy obcokrajowcy mogli zostawić kajak gdzie indziej zamiast wracać do hotelu, a może nawet ukraść kajak.

Problem jest nadal badany od czasu prasowego.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.