Dwoje dzieci i osoba dorosła rannych po wypadku sedana w Phuket

ZDJĘCIE: RATOWNICTWO PHUKET RAUMJAI

Phuket -

Dwoje dzieci i osoba dorosła odnieśli obrażenia po tym, jak sedan uderzył w słup energetyczny w Mueang Phuket.

Ratownicy poinformowali, że zostali powiadomieni o wypadku w poniedziałek wieczorem (13 marca).th) na Chao Fah – Suan Lueang Road w Wichit.

Przybyli na miejsce zastali uszkodzony sedan na drodze i uszkodzony słup energetyczny na pasie centralnym. W sedanie znaleziono trzy ranne osoby, dwoje dzieci i jedną osobę dorosłą. Zostali zabrani do szpitala Vachira Phuket w mieście Phuket.

Policja w Wichit kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia dokładnej przyczyny wypadku.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.