Trwa doroczny Festiwal Bohaterek Phuket w Thalang – FOTO WYCIECZKA

Phuket -

Trwa coroczny Festiwal Bohaterek Phuket w Thalang. Występy historyczne rozpoczęły festiwal w poniedziałkowy wieczór (13 marca).th), a wydarzenie było większe i bardziej spektakularne niż kiedykolwiek wcześniej.

Wicegubernator Phuket, Amnuay Pinsuwan, poprowadził otwarcie historycznego występu Thao Thep Krasattri i Thao Sri Soonthorn podczas „238. rocznicy ku czci dwóch bohaterek Thalang”.

Kluczowym momentem wydarzenia jest historyczny występ Thao Thep Krasattri i Thao Si Soonthorn w ciągu trzech dni festiwalu. Dwie bohaterki i przodkowie Phuket walczyli i poświęcali się z odwagą w obronie ziemi, na której wielu nadal pokojowo zamieszkuje.

Słynna tajska piosenkarka i aktorka Gam Witchayanee i Maprang Veeragun występują w tym roku jako Bohaterki.

Istnieje wiele innych działań, takich jak tradycyjne pokazy świetlne i dźwiękowe, sprzedaż różnych produktów i lokalnych potraw z Phuket z ponad 200 straganami i wiele więcej.

Festiwal odbywa się w Parku Historycznym Thalang w Baan Reang, Thep Krasattri, dystrykt Thalang od godziny 5:00 do jutra (15 marcath).

=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.