Trwa doroczny Festiwal Bohaterek Phuket w Thalang – FOTO WYCIECZKA

Phuket -

Trwa coroczny Festiwal Bohaterek Phuket w Thalang. Występy historyczne rozpoczęły festiwal w poniedziałkowy wieczór (13 marca).th), a wydarzenie było większe i bardziej spektakularne niż kiedykolwiek wcześniej.

Wicegubernator Phuket, Amnuay Pinsuwan, poprowadził otwarcie historycznego występu Thao Thep Krasattri i Thao Sri Soonthorn podczas „238. rocznicy ku czci dwóch bohaterek Thalang”.

Kluczowym momentem wydarzenia jest historyczny występ Thao Thep Krasattri i Thao Si Soonthorn w ciągu trzech dni festiwalu. Dwie bohaterki i przodkowie Phuket walczyli i poświęcali się z odwagą w obronie ziemi, na której wielu nadal pokojowo zamieszkuje.

Słynna tajska piosenkarka i aktorka Gam Witchayanee i Maprang Veeragun występują w tym roku jako Bohaterki.

Istnieje wiele innych działań, takich jak tradycyjne pokazy świetlne i dźwiękowe, sprzedaż różnych produktów i lokalnych potraw z Phuket z ponad 200 straganami i wiele więcej.

Festiwal odbywa się w Parku Historycznym Thalang w Baan Reang, Thep Krasattri, dystrykt Thalang od godziny 5:00 do jutra (15 marcath).

=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.