Szwed aresztowany na wyspie Samui za przekroczenie dozwolonego okresu pobytu przez 75 dni

Wyspa Samui, Surat Thani –

34-letni Szwed został aresztowany na wyspie Samui w Surat Thani za 75 dni przekroczenia legalnych warunków wizowych.

Funkcjonariusze Surat Thani Immigration powiedzieli Phuket Express, że niedawno aresztowali 34-letniego CHRISTOPHERA TONY SETFORSA, obywatela Szwecji. Został aresztowany na Chaweng Beach Road przed domem towarowym.

Według policji ma teraz 75 dni za przekroczenie terminu ważności wizy. Został zabrany na posterunek policji w Bophut, gdzie usłyszał zarzuty przekroczenia dozwolonego pobytu i czeka na deportację.

Aresztowanie nastąpiło po patrolowaniu funkcjonariuszy imigracyjnych Surat Thani w celu rozprawienia się z obcokrajowcami przedłużającymi pobyt. Może to obejmować wyrywkowe kontrole paszportowe, które są legalne w Tajlandii.

****************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.