Mężczyzna aresztowany za kradzież telefonu komórkowego od niemieckiego turysty w Thalang

Thalang –

Mężczyzna został aresztowany za kradzież telefonu komórkowego od niemieckiego turysty w Cherng Talay.

Policja Cherng Talay powiedziała dziś (17 marca) Phuket Expressth), że wczoraj (16 marca brth) zostali powiadomieni przez pana HAUGG FREDA, lat 56, obywatela Niemiec, że podejrzany z Tajlandii ukradł jego telefon komórkowy w Soi Cherng Talay 14.

Policja z Cherng Talay udała się na miejsce zdarzenia i sprawdziła nagranie z monitoringu, na którym znalazła podejrzanego, który mieszkał w domu w Cherng Talay.

Policja znalazła 27-letniego Nissana Islama w domu. Przyznał, że wyrwał turystce telefon komórkowy Samsung S20, a policja odzyskała skradzione urządzenie.

Nissanowi postawiono zarzuty kradzieży i od czasu publikacji pozostaje w areszcie.

*********************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.