Ogień niszczy strzelnicę w Thalang

Thalang –

Pożar uszkodził część strzelnicy w Thalang.

Strażacy powiedzieli Phuket Express, że zostali powiadomieni o pożarze w czwartek po południu (16 marca).th) na strzelnicy w podokręgu Sakoo.

Przybyli na miejsce zdarzenia z dwoma wozami strażackimi i stwierdzili, że ogień nadal mocno płonie. Opanowanie ognia zajęło około pół godziny. Nie zgłoszono żadnych obrażeń. Przyczyna pożaru jest badana.

*****************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.