Australijski turysta zmarł po wędrówce do Jaskini Tygrysów w Krabi

ZDJĘCIE: MGR Online

Krabi –

70-letni australijski turysta umiera po wędrówce do jaskini Tygrysa w Krabi, która wymaga trudnej i stromej wspinaczki.

Ratownicy zostali powiadomieni, że turysta był nieprzytomny w piątek (17 marca).th) w Jaskini Tygrysa w dzielnicy Mueang Krabi.

Ratownikom i lekarzowi zajęło ponad godzinę wejście po 1,200-stopniowej drabinie do jaskini prawie w pobliżu szczytu wzgórza. Znaleźli 70-letniego australijskiego turystę, który był nieprzytomny (Phuket Express nie ujawnia jego nazwiska do czasu powiadomienia ambasady i rodziny). Zapewniono mu resuscytację, ale próby resuscytacji ostatecznie zakończyły się niepowodzeniem.

Został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia. Lekarz na miejscu zdarzenia uważał, że turysta mógł wejść w stan szoku po trudnej wędrówce i serce natychmiast się zatrzymało. Jego ciało zostało zdjęte ze wzgórza, co również zajęło ponad godzinę.

Policja Mueang Krabi powiedziała Phuket Express, że odkryła, że ​​turysta podróżuje sam. Jego motocykl był zaparkowany przy świątyni. W jego torbie przy motocyklu znaleziono paszport. Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która ma ustalić dokładną przyczynę śmierci.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.