AKTUALIZACJA: Złodziej próbuje ukraść z pralni w Thalang, Phuket aresztowany

Thalang –

Złodziej, który próbował ukraść monety z pralni w Thalang, został aresztowany.

Nasza poprzednia historia:

Pani Jittawattana Saengmanee zgłosiła lokalnemu ośrodkowi medialnemu „Newshawk Phuket” nagranie z kamer CCTV przedstawiające próbę kradzieży. Jest właścicielką pralni w Baan Liphon w Sri Soonthorn, Thalang.

Teraz aktualizacja:

Policja kontynuowała śledztwo, w wyniku którego znalazła podejrzanego. Policja Tha Chatchai poinformowała Phuket Express, że aresztowała głównego podejrzanego, pana Nirana Chamnanruea, lat 33, z Maikhao w Thalang.

Niran został przewieziony na komisariat policji w Tha Chatchai. Odpowie za kradzież w nocy.

Niran przyznał się do zarzutu, ale nie wyjaśnił, dlaczego to zrobił.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.