Phuket wita pierwszy lot czarterowy z Mahan Air, Iran

Phuket -

Pierwszy lot czarterowy linii Mahan Air z Iranu wylądował na międzynarodowym lotnisku w Phuket.

Wczoraj (20 marca) na międzynarodowym lotnisku w Phuket urzędnicy i personel powitali pierwszy lot czarterowy Mahan Air w Iranie, lot z Teheranu w Iranie.

Turystyka z Bliskiego Wschodu jest głównym rynkiem docelowym dla branży turystycznej Tajlandii, aw szczególności dla Phuket, więc ta nowa sieć lotów czarterowych jest mile widziana.

Phuket Express informuje, że Ramadan ma się rozpocząć w tym tygodniu, a niektórzy turyści będą w kraju na religijnym święcie kulturalnym, odwiedzając meczety i lokalne społeczności islamskie.

Phuket Express zaprasza wszystkich na pokład do Tajlandii i Phuket!

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.