Phuket City of Gastronomy Festival 25th Anniversary Festival odbędzie się w mieście Phuket

Phuket -

Phuket Miasto Gastronomii 25th coroczny festiwal odbędzie się w mieście Phuket.

Zastępca burmistrza miasta Phuket, pan Prasit Sinsaowapark, powiedział Phuket Express, że festiwal odbędzie się od 8 marcath do kwietnia 3rd , 2023 od 4:00 do 11:00 w Saphan Hin w mieście Phuket.

Pan Prasit powiedział The Phuket Express: „Ten coroczny festiwal żywności ma na celu pobudzenie turystyki i gospodarki Phuket. Phuket został wybrany jako jeden z członków Sieci Miast Kreatywnych UNESCO w Kreatywnym Mieście Gastronomii”.

Prezes Stowarzyszenia Operatorów Żywności Miasta Phuket, Pan Panachai Wassanaroongruengsuk, powiedział Phuket Express, że będzie ponad 100 stoisk z jedzeniem, czyli więcej niż w ostatnich kilku latach. Festiwal nadal chroni środowisko i zmniejsza zanieczyszczenie, unikając używania plastiku lub pianki.

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.