Tajski premier Prayut Chan-O-Cha obchodzi swoje 69 urodziny

Bangkok, Tajlandia

Premier Tajlandii Prayut Chan-O-Cha obchodził dziś, 69 marca 21 r., swoje 2023. urodziny.

Okazja ta upłynęła głównie pod znakiem zwykłej pracy w Bangkoku, a premier powiedział tajskim mediom, że koncentruje się na zbliżającej się kampanii wyborczej.

Wybory w Tajlandii zaplanowano na maj, a premier ma nadzieję zachować swoje miejsce, które będzie oparte na posłach, a nie na głosowaniu bezpośrednim, ale niektóre sondaże wskazują na słabnącą popularność Prayuta.

Generał Prayut sprawował władzę w taki czy inny sposób, odkąd objął władzę w wyniku zamachu stanu w 2014 r., a później został wybrany na premiera. Od dawna jest przedmiotem różnych protestów i krytyki, ale ma też swoich zwolenników.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.