Kierowca ginie po zderzeniu motocykla z ciężarówką w Rawai

Rawaj –

Kierowca został uznany za zmarłego po zderzeniu motocykla z ciężarówką w Rawai, Mueang Phuket.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w czwartek (10 marca) o godzrd) na Rawai Beach Road.

Oni i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć niezidentyfikowanego motocyklistę. Został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia. W pobliżu pierwsi ratownicy znaleźli jego uszkodzony motocykl.

Ciało ofiary zostało przewiezione do lokalnego szpitala, a ciężarówka i kierowca, 58-letni Samam Kontha z Sa Kaeo, zostali przesłuchani na miejscu zdarzenia.

Nagranie z monitoringu z gminy Rawai pokazuje, że ciężarówka jechała z przeciwnego pasa, zanim zderzyła się z motocyklem.

Następnie ciężarówka tragicznie wjechała w motocyklistę. Jednak policja Chalong kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych potencjalnych działań prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.