Kierowca ginie po zderzeniu motocykla z ciężarówką w Rawai

Rawaj –

Kierowca został uznany za zmarłego po zderzeniu motocykla z ciężarówką w Rawai, Mueang Phuket.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w czwartek (10 marca) o godzrd) na Rawai Beach Road.

Oni i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć niezidentyfikowanego motocyklistę. Został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia. W pobliżu pierwsi ratownicy znaleźli jego uszkodzony motocykl.

Ciało ofiary zostało przewiezione do lokalnego szpitala, a ciężarówka i kierowca, 58-letni Samam Kontha z Sa Kaeo, zostali przesłuchani na miejscu zdarzenia.

Nagranie z monitoringu z gminy Rawai pokazuje, że ciężarówka jechała z przeciwnego pasa, zanim zderzyła się z motocyklem.

Następnie ciężarówka tragicznie wjechała w motocyklistę. Jednak policja Chalong kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych potencjalnych działań prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.