Kierowca ranny po wypadku autobusu na Patong Hill

Patong –

Kierowca doznał poważnych obrażeń po wypadku autobusu na Patong Hill.

Policja Patong została powiadomiona o wypadku o 5:45 rano (23 marca), krótko po tym, jak wydarzył się on na zakręcie zwanym Pla Ra Curve (krzywa sfermentowanej ryby) w pobliżu świątyni Suwan Khriri Wong (Świątynia Patong).

Patong Police i Phuket Express przybyły na miejsce zdarzenia i stwierdziły, że uszkodzony autobus uderzył w ścianę na zakręcie. Kierowca autobusu, pan Prayoon Nayao, lat 37, zranił się w palec. W autobusie nie było pasażerów, ale pobliska ściana i słup energetyczny zostały uszkodzone.

Autobus nie mógł jechać.

Kierowca autobusu powiedział The Phuket Express, że jedzie z miasta Phuket do szpitala Patong, aby zabrać personel na seminarium w Phang Nga.

Nie znał drogi i uważał, że doszło do awarii hamulca. Dopiero miesiąc temu zaczął prowadzić autobus.

Jednak policja Patong kontynuuje dochodzenie i rozważa dalsze kroki prawne.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.