AKTUALIZACJA: Phuket Town Songkran Water Splash Celebration z programem i zasadami imprezy „Bez alkoholu”.

Phuket -

Opublikowano więcej szczegółów na temat obchodów pluskania wodą Songkran podczas imprezy „Bez alkoholu” w mieście Phuket.

Nasza poprzednia historia:

„Songkran No Alcohol Event” odbędzie się w mieście Phuket w przyszłym miesiącu.

W piątek (24 marca) odbyła się konferencja prasowath) przy Limelight Avenue w mieście Phuket pod przewodnictwem wicegubernatora Phuket, Danai Sunnantaroda, przedstawiciela sieci Stop Drink Network i innych.

Wicegubernator Danai powiedział Phuket Express, że impreza „Bez alkoholu” w Songkran odbędzie się w czwartek, 13 kwietniath od 5:00 do 10:00 na Dibuk Road przed Limelight Avenue w mieście Phuket.

Po trzech latach świętowania pluskania wody w Songkran, w tym roku ponad 30,000 XNUMX osób przyłączy się do równego, szacowanego na Danai. Kampania Songkran dotyczy „Bez alkoholu”, która ma na celu zmniejszenie liczby wypadków drogowych podczas festiwalu Songkran.

Odbędą się koncerty dwóch znanych tajskich zespołów rockowych Retrospect x Gao Jirayu oraz SDF ze słynnym DJ-em.

Alkohol, kratom, proszek, lód, piana, barwniki, papierosy, marihuana, pijaństwo, chodzenie bez koszuli, pistolety na wodę pod wysokim ciśnieniem, bójki i broń będą ZABRONIONE na imprezie.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.