57-letni mężczyzna skacze z mostu Phuket, obecnie zaginiony

Phang Nga, Phuket-

Poszukiwania rozpoczęto po tym, jak 57-letni mężczyzna skoczył z mostu Thep Krasattri.

Policja Kok Kloi w Takua Thung, Phang Nga została powiadomiona o incydencie dzisiaj po północy (27 marcath) na moście Thep Krasattri, który łączy wyspę Phuket z lądem Phang Nga.

Nurkowie ratunkowi Kusoldharm w Phuket przybyli na miejsce zdarzenia i znaleźli motocykl zaparkowany na moście. Mężczyzna został później zidentyfikowany przez policję jako 57-letni Taj z Cherng Talay w Thalang. Jego pełne imię i nazwisko zostało utajnione ze względu na prywatność jego i jego rodziny.

Kierowcy ratownicy rozpoczęli poszukiwania na powierzchni wody przez dwie godziny, ale bezskutecznie. Poszukiwania wznowiono dziś po południu. Według czasu prasy, mężczyzna pozostaje zaginiony.

*********************************************

Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, ma depresję, sięgnij po pomoc. Pattaya News sugeruje Samarytan z Tajlandii, do których można dotrzeć tutaj:

https://www.facebook.com/Samaritans.Thailand/

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.