Holenderka aresztowana na lotnisku Phuket za wjazd i pobyt w Tajlandii bez odpowiednich dokumentów

Phuket -

Holenderka została aresztowana na międzynarodowym lotnisku w Phuket za wjazd i pobyt w Królestwie Tajlandii bez odpowiedniego zezwolenia lub wizy.

Biuro imigracyjne na międzynarodowym lotnisku w Phuket poinformowało Phuket Express, że w miniony weekend aresztowali kobietę, której pełnego imienia i nazwiska nie podano, 28-letnią obywatelkę Holandii.

Została aresztowana w punkcie kontroli imigracyjnej w międzynarodowym terminalu odlotów na międzynarodowym lotnisku w Phuket.

Została zabrana na komisariat policji w Sakoo, gdzie usłyszała zarzuty wjazdu i pobytu w kraju bez zezwolenia.

Nie było jasne, w jaki sposób pierwotnie przybyła do Tajlandii.

*****************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.