Holenderka aresztowana na lotnisku Phuket za wjazd i pobyt w Tajlandii bez odpowiednich dokumentów

Phuket -

Holenderka została aresztowana na międzynarodowym lotnisku w Phuket za wjazd i pobyt w Królestwie Tajlandii bez odpowiedniego zezwolenia lub wizy.

Biuro imigracyjne na międzynarodowym lotnisku w Phuket poinformowało Phuket Express, że w miniony weekend aresztowali kobietę, której pełnego imienia i nazwiska nie podano, 28-letnią obywatelkę Holandii.

Została aresztowana w punkcie kontroli imigracyjnej w międzynarodowym terminalu odlotów na międzynarodowym lotnisku w Phuket.

Została zabrana na komisariat policji w Sakoo, gdzie usłyszała zarzuty wjazdu i pobytu w kraju bez zezwolenia.

Nie było jasne, w jaki sposób pierwotnie przybyła do Tajlandii.

*****************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.