Zagraniczny jeździec łamie rękę po wypadku motocyklowym w pobliżu Parku Narodowego Phuket

Phuket -

Zagraniczny jeździec złamał rękę po wypadku motocyklowym w pobliżu parku narodowego w Thalang we wczesnych godzinach porannych.

Szef Parku Narodowego Sirainat, Soranan Rananan, powiedział Phuket Express, że o godzinie 3:40 rano w poniedziałek (27 marcath) został powiadomiony przez personel parku narodowego, że obcokrajowiec odniósł obrażenia po tym, jak jego motocykl rozbił się na drodze za terenem parku narodowego.

Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Zagraniczny motocyklista złamał prawą rękę. Został przewieziony do miejscowego szpitala.

Jego narodowość i pełne imię i nazwisko nie zostały jednak ujawnione przez ratowników.

Oczekiwano, że cudzoziemiec w pełni wyzdrowieje.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.