Czarna woda znaleziona na plaży Patong

Patong –

Zdjęcia plaży Patong z czarną wodą stały się popularne w mediach społecznościowych w tym tygodniu.

„Drone Boat Patong” opublikował wiele zdjęć z komunikatem „Czarne wodorosty na plaży Patong wpłynęły na zaufanie do turystyki”.

Woda morska na plaży Patong z okolic kanału Pak Bang jest czarna. Pływacy nie wchodzą do wody w wyniku ostrożności i zaniepokojenia.

Media społecznościowe wzywają odpowiednie władze do zbadania i szybkiego rozwiązania problemów, zanim zaszkodzi to turystyce Phuket.

Ten problem zdarzał się już wcześniej, zauważa The Phuket Express.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.