Czarna woda znaleziona na plaży Patong

Patong –

Zdjęcia plaży Patong z czarną wodą stały się popularne w mediach społecznościowych w tym tygodniu.

„Drone Boat Patong” opublikował wiele zdjęć z komunikatem „Czarne wodorosty na plaży Patong wpłynęły na zaufanie do turystyki”.

Woda morska na plaży Patong z okolic kanału Pak Bang jest czarna. Pływacy nie wchodzą do wody w wyniku ostrożności i zaniepokojenia.

Media społecznościowe wzywają odpowiednie władze do zbadania i szybkiego rozwiązania problemów, zanim zaszkodzi to turystyce Phuket.

Ten problem zdarzał się już wcześniej, zauważa The Phuket Express.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.