Poszukiwana Mongoła aresztowana na lotnisku w Phuket za kradzież

Phuket -

27-letnia mongolska kobieta została aresztowana na międzynarodowym lotnisku w Phuket pod zarzutem kradzieży na lotnisku.

Biuro imigracyjne na międzynarodowym lotnisku w Phuket poinformowało Phuket Express, że w poniedziałek (27 marca).th) aresztowali 27-letnią mongolską kobietę, której imienia i nazwiska nie podano.

Jest poszukiwaną podejrzaną Sądu Okręgowego Samut Prakan w środkowej Tajlandii w związku z oskarżeniem o kradzież na lotnisku.

Została aresztowana w punkcie kontroli imigracyjnej w międzynarodowym terminalu odlotów na międzynarodowym lotnisku w Phuket.

Została zabrana z powrotem na międzynarodowe lotnisko Suvarnabhumi, gdzie podobno miał miejsce pierwotny incydent, w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

Szczegóły zdarzenia nie zostały ujawnione przez odpowiednie służby.

***************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.