Poszukiwana Mongoła aresztowana na lotnisku w Phuket za kradzież

Phuket -

27-letnia mongolska kobieta została aresztowana na międzynarodowym lotnisku w Phuket pod zarzutem kradzieży na lotnisku.

Biuro imigracyjne na międzynarodowym lotnisku w Phuket poinformowało Phuket Express, że w poniedziałek (27 marca).th) aresztowali 27-letnią mongolską kobietę, której imienia i nazwiska nie podano.

Jest poszukiwaną podejrzaną Sądu Okręgowego Samut Prakan w środkowej Tajlandii w związku z oskarżeniem o kradzież na lotnisku.

Została aresztowana w punkcie kontroli imigracyjnej w międzynarodowym terminalu odlotów na międzynarodowym lotnisku w Phuket.

Została zabrana z powrotem na międzynarodowe lotnisko Suvarnabhumi, gdzie podobno miał miejsce pierwotny incydent, w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

Szczegóły zdarzenia nie zostały ujawnione przez odpowiednie służby.

***************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.