Nieruchomości: ekskluzywna i rzadka nieruchomość przy plaży na wspaniałej wyspie Koh Lanta w prowincji Krabi

Ekskluzywna i rzadka posiadłość przy plaży na wspaniałej wyspie Koh Lanta w prowincji Krabi. Sama główna działka przy plaży ma ok. 3.8 Rai lub 6,720 m52 i jest prostokątny. Granica działki od strony plaży wynosi ok. XNUMXm długości.

Wartość rynkowa 52.5 miliona bahtów, dostępna z dużym rabatem 44 milionów bahtów. Widok zachodni, obserwuj zachód słońca bezpośrednio nad słynnymi wyspami Phi Phi. Tytuł własności Chanote. Kup własność tajlandzkiej firmy z tylko jednym tajlandzkim udziałowcem w 51% i prostym przelewem papierowym.

Tylko dla poważnie zainteresowanych kupujących, skontaktuj się bezpośrednio z The Pattaya News pod adresem [email chroniony] który połączy zainteresowanych klientów ze sprzedawcą z zapytaniem lub w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Zobacz wideo z drona YouTube powyżej, aby uzyskać więcej informacji. Sponsorowane.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.