AKTUALIZACJA: Kierowca ma wiele zarzutów w wypadku samochodowym w Patong po konflikcie w sklepie z masażami

Patong –

Kierowcy postawiono trzy zarzuty po tym, jak cztery osoby odniosły obrażenia, a cztery pojazdy zostały uszkodzone w wypadku samochodowym w Patong, prawdopodobnie związanym z konfliktem między dwoma lokalnymi właścicielami sklepów z masażami.

Nasza poprzednia historia:

Klip wideo z wypadku stał się wirusowy w tajskich mediach społecznościowych na początku tego tygodnia. Klip wideo wydaje się pokazywać czerwony samochód uderzający w motocykle i ludzi na Rat-U-Thit 200 Pee Road.

Teraz aktualizacja:

Szef policji w Patong, pułkownik Sujin Nilbodee, powiedział Phuket Express, że kierowca, nazwany Panudech lub jego tajski pseudonim Manao, jest oskarżony o spowodowanie utraty mienia, uszkodzenie ciała powodujące obrażenia i lekkomyślną jazdę powodującą obrażenia.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.