Trzynastu mężczyzn z pozytywnym wynikiem testu na obecność narkotyków w losowych kontrolach w okolicy Rawai, Phuket

Rawaj –

Trzynastu mężczyzn uzyskało pozytywny wynik z 85 losowych testów moczu na obecność narkotyków w Rawai w Phuket.

Dyrektor administracyjny Mueang Phuket, Danai Jaikaeng, powiedział Phuket Express, że w piątek (27 kwietnia) utworzono punkt kontroli przestępczości i narkotykówth) w pobliżu wioski Tai Mai w Rawai.

W punkcie kontrolnym stacjonowało ponad 40 funkcjonariuszy i ochotników obrony. W sumie 85 mężczyzn przechodzących przez punkt kontrolny poddało się badaniu na obecność narkotyków w moczu.

Trzynastu z nich uzyskało pozytywny wynik testu na obecność narkotyków, wszyscy podobno zgodzili się na leczenie i rehabilitację.

W innych najnowszych wiadomościach związanych z narkotykami z Phuket:

Zatrzymano dwóch podejrzanych o posiadanie narkotyków, którzy próbowali uciec przed policyjnym pościgiem w Rawai.

W Rawai aresztowano mężczyznę z 634 tabletkami metamfetaminy.

Podejrzany, który podobno próbował napaść na funkcjonariuszy organów ścigania, został aresztowany z kryształową metamfetaminą i pigułkami w Rawai.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.