Stadion Surakul zostanie tymczasowo zamknięty na miesiąc

Phuket -

Stadion Surakul zostanie tymczasowo zamknięty na miesiąc z powodu remontu.

Organizacja administracji prowincji Phuket (OrBorJor) ogłosiła w miniony weekend tymczasowe zamknięcie stadionu Surakul od 1 majast na maj 28th, 2023.

OrBorJor Phuket twierdzi, że tymczasowe zamknięcie będzie związane z renowacją w celu wsparcia części Tajlandzkich Sportów Narodowych. Przepraszają za niedogodności.

Phuket Express zauważa, że ​​stadion Surakul jest głównym stadionem Phuket, który znajduje się w mieście Phuket. Wiele osób codziennie chodzi na stadion, aby spacerować i biegać.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.