Mężczyzna aresztowany w Phuket za morderstwo w Nakhon Si Thammarat

Phuket -

Mężczyzna został aresztowany w Phuket po rzekomym zamordowaniu innego mężczyzny w sporze o ziemię w Nakhon Si Thammarat.

Policja z Centralnego Biura Śledczego (CIB) poinformowała Phuket Express o incydencie we wtorek (2 maja).nd). Aresztowali mężczyznę zidentyfikowanego jako pan Amnuay, lat 43, po nakazie aresztowania wydanym przez sąd w Nakhon Si Thammarat za morderstwo z zamiarem.

Amnuay został aresztowany w obozie słoni w Paklok, Thalang.

Aresztowanie nastąpiło po tym, jak podobno Amnuay zgodził się kupić ziemię od niezidentyfikowanej ofiary. Amnuay zapłacił kaucję za ziemię, jednak ofiara zrezygnowała z przeniesienia własności ziemi na Amnuay, ponieważ ofiara chciała więcej pieniędzy.

Następnie obaj mężczyźni kłócili się, zanim podejrzany, Amnuay, rzekomo użył długiego noża, aby zabić ofiarę w głowę.

CIB nie określił dokładnej daty incydentu, a Amnuay nie wydał natychmiastowego oświadczenia.

***************************

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.