Cudzoziemiec przyłapany na gorącym uczynku rzekomej próby kradzieży marihuany ze sklepu w Patongu

Patong –

Zagraniczny turysta został złapany na gorącym uczynku, gdy rzekomo próbował ukraść marihuanę w sklepie spożywczym w Patong.

Lokalne wiadomości pojawiły się w tym tygodniu wraz z nagraniem z monitoringu ze sklepu spożywczego na Rat Uthit 200 Pi Road w Patong w pobliżu rynku OTP.

Niezidentyfikowany zagraniczny turysta był wyraźnie widoczny na nagraniu z monitoringu. Widziano go, jak podnosił marihuanę ze straganu przed włożeniem jej do torby.

Pech chciał, że przypadkowo upuścił część z nich, zanim sprzedawca w sklepie się zorientował. Zagraniczny turysta zwrócił skradzioną marihuanę sprzedawcy.

Jednak sprzedawca powiedział lokalnym mediom, że nie podjął żadnych kroków prawnych wobec turysty.

Mimo to nagranie z telewizji przemysłowej zostało później opublikowane jako środek odstraszający dla innych potencjalnych złodziei.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.