Mężczyzna umiera po tym, jak został dźgnięty nożem we własnym sklepie spożywczym w Phuket

Phuket -

Właściciel lokalnego sklepu zmarł po tym, jak został dźgnięty nożem w swoim własnym sklepie spożywczym w mieście Phuket w wyniku podejrzanego sporu z byłym klientem.

Policja miasta Phuket została powiadomiona o incydencie o godzinie 1:30 w sobotę (6 maja).th) w lokalnym tajskim sklepie spożywczym na Sri Saena Road w podokręgu Talad Yai.

Ratownicy i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia i znaleźli krew na podłodze przed sklepem spożywczym. Poszkodowany, właściciel sklepu spożywczego, 35-letni Wanchai Butdee, został przewieziony do pobliskiego szpitala, gdzie później niestety stwierdzono jego zgon.

Świadkowie powiedzieli policji miasta Phuket, że mężczyzna i kobieta w furgonetce zatrzymali się przed sklepem spożywczym. Mężczyzna poszedł prosto do pana Wanchai bez dyskusji, po czym dźgnął go nożem i ciął w szyję i głowę.

Podejrzani następnie odjechali ciężarówką.

Policja później odkryła, że ​​2 maja brnd ten sam mężczyzna i kobieta pili alkohol w sklepie spożywczym i zostali wyproszeni przez Wanchai.

Doprowadziło to do konfrontacji i spojrzenia w dół między podejrzanymi i słownej sprzeczki, ale podejrzani ostatecznie opuścili sklep spożywczy.

Podejrzany mężczyzna został natychmiast zidentyfikowany przez policję jako pan Taraphong „Jack” Nepbua, 34 lata z Phatthalung.

Policja miasta Phuket wciąż szuka podejrzanego od czasu publikacji.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.