Małe łodzie w Phuket zostaną objęte zakazem pływania po morzu przez kilka następnych dni

Phuket -

Urząd Morski Phuket wydał ostrzeżenie, które zabrania małym łodziom opuszczania portów na otwarte morze w ciągu najbliższych kilku dni.

Szef biura morskiego w Phuket, pan Nachapong Pranit, powiedział Phuket Express, że według tajlandzkiego Departamentu Meteorologicznego (TMD) 11 majath na maj 14th na Morzu Andamańskim wystąpi ulewny deszcz z silnymi falami o wysokości do czterech metrów na otwartym morzu lub ponad czterech metrów w obszarze burzowym.

Urząd Morski Phuket wydał ostrzeżenie dla kapitanów łodzi, aby zachowali większą ostrożność podczas podróży po morzu. Małe łodzie o długości mniejszej niż 13 metrów będą miały ZAKAZ opuszczania portów na otwarte morze od 11 majath na maj 14th, 2023.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.