Małe łodzie w Phuket zostaną objęte zakazem pływania po morzu przez kilka następnych dni

Phuket -

Urząd Morski Phuket wydał ostrzeżenie, które zabrania małym łodziom opuszczania portów na otwarte morze w ciągu najbliższych kilku dni.

Szef biura morskiego w Phuket, pan Nachapong Pranit, powiedział Phuket Express, że według tajlandzkiego Departamentu Meteorologicznego (TMD) 11 majath na maj 14th na Morzu Andamańskim wystąpi ulewny deszcz z silnymi falami o wysokości do czterech metrów na otwartym morzu lub ponad czterech metrów w obszarze burzowym.

Urząd Morski Phuket wydał ostrzeżenie dla kapitanów łodzi, aby zachowali większą ostrożność podczas podróży po morzu. Małe łodzie o długości mniejszej niż 13 metrów będą miały ZAKAZ opuszczania portów na otwarte morze od 11 majath na maj 14th, 2023.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.