Mężczyzna z Birmy aresztowany z 82 tabletkami metamfetaminy w Thalang

Thalang –

Mężczyzna z Birmy został aresztowany z 82 tabletkami metamfetaminy w Thalang.

Szef dystryktu Thalang, Bancha Tanuin, powiedział Phuket Express, że w piątek (12 majath) funkcjonariusze aresztowali pana So Win, lat 42, obywatela Myanmaru, w obozie pracy w dystrykcie Thep Krasattri. Przejęto od niego 82 tabletki metamfetaminy.

Został zabrany na komisariat policji w Thalang, gdzie postawiono mu zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

Uzyskał również pozytywny wynik testu na obecność narkotyków w moczu.

*****************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.