Phuket zorganizuje festiwal żywności „Lokalny smak”.

Phuket -

W tym miesiącu w mieście Phuket odbędzie się coroczny festiwal kulinarny „Local Taste”.

Władze miasta Phuket poinformowały Phuket Express, że coroczny festiwal lokalnej żywności odbędzie się od 19 do 28 majath, 2023 od 4:00 do 10:00 w Saphan Hin.

Na imprezie znajdzie się ponad 100 stoisk z lokalnym jedzeniem, na którym znajdą się potrawy znanych szefów kuchni. Tradycyjne pokazy będą prezentowane każdego wieczoru podczas festiwalu.

Nie przegap jednego z największych festiwali kulinarnych w roku!

*****************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.