Rozpoczyna się festiwal kulinarny „Local Taste” w Phuket

Phuket -

W mieście Phuket odbywa się coroczny festiwal kulinarny „Local Taste”.

Nasza poprzednia historia:

Władze miasta Phuket poinformowały Phuket Express, że coroczny festiwal lokalnej żywności odbędzie się od 19 do 28 majath, 2023 od 4:00 do 10:00 w Saphan Hin.

Teraz aktualizacja:

Festiwal został oficjalnie otwarty w piątkowy wieczór (19 maja).th) i był prowadzony przez gubernatora Phuket Narong Woonciew.

Gubernator Narong powiedział lokalnej prasie: „Festiwal ma na celu wsparcie lokalnej gospodarki i pobudzenie turystyki w Phuket. Na imprezie znajduje się ponad 150 lokalnych straganów z jedzeniem, a także potrawy znanych szefów kuchni. Tradycyjne pokazy są prezentowane każdego wieczoru na festiwalu ze wspaniałymi widokami na morze. Nie przegapcie jednego z największych festiwali kulinarnych w roku!”

*****************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.