Kierowca ranny po przewróceniu się pickupa w Thalang, obwinia mokrą drogę

Thalang –

Kierowca doznał obrażeń po tym, jak jego pickup przewrócił się w Thalang.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w sobotę rano (20 maja).th) na drodze Tha Ruea – Mueang Mai w podokręgu Pa Klok.

Przybyli na miejsce zdarzenia i znaleźli przewróconą furgonetkę na zakręcie w pobliżu świątyni Pa Klok.

Kierowca, zidentyfikowany jako 20-letni pan Wittaya, odniósł różne obrażenia. Powiedział The Phuket Express, że stracił kontrolę nad swoim pickupem i uderzył w słupy i znak drogowy, zanim się przewrócił. Winił za wypadek deszcz i mokrą nawierzchnię.

Jednak policja Thalang kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

*****************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.