Phuket wydaje ostrzeżenie dla łodzi wpływających do morza

Phuket -

Południowe Centrum Meteorologiczne (Zachodnie Wybrzeże) wydało ostrzeżenie dla małych łodzi przed wypłynięciem z portów na otwarte morze w poniedziałek (22 maja).

Dyrektor Południowego Centrum Meteorologicznego (Zachodnie Wybrzeże) Wiroj Liwjaroensap powiedział Phuket Express, że według Tajskiego Departamentu Meteorologicznego (TMD) południowo-zachodni monsun pokrywa południową część Tajlandii i Morze Andamańskie. Więcej deszczu ma miejsce w południowej części Tajlandii, a na niektórych obszarach możliwe są ulewne deszcze.

Fale na Morzu Andamańskim mają do dwóch metrów wysokości na otwartym morzu lub ponad trzy metry w obszarze burzowym. Łodzie wpływające na Morze Andamańskie powinny zachować ostrożność. Małe łodzie należy trzymać na lądzie.

*****************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.