Podejrzany aresztowany z 5,800 pigułkami metamfetaminy w Rassada, Phuket

Rassada-

Podejrzany mężczyzna z Nakhon Si Thammarat został aresztowany w Rassada na Phuket z 5,800 tabletkami metamfetaminy.

Policja prowincji Phuket poinformowała Phuket Express, że aresztowała 39-letniego Pairoj Mangsri z Nakhon Si Thammarat. Przejęto od niego 1.19 grama krystalicznej metamfetaminy i 5,800 tabletek metamfetaminy. Został aresztowany w Soi King Kaew w Rassada.

Aresztowanie nastąpiło po tym, jak policja otrzymała anonimowe powiadomienie, że pan Roj sprzedawał nielegalne narkotyki w rejonie Rassada.

Phuket Police przeprowadziła operację żądła, w której ostatecznie aresztowała podejrzanego.

Został zabrany na komisariat policji miasta Phuket, gdzie postawiono mu zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

*****************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.