Urzędnicy kontrolują sklep zoologiczny w Rassada w Phuket po skargach dotyczących rzekomej sprzedaży nielegalnych papierosów

Rasada –

Urzędnicy skontrolowali sklep zoologiczny w Rassada po otrzymaniu skarg dotyczących rzekomej sprzedaży nielegalnych papierosów.

Nie znaleziono jednak niczego nielegalnego.

Urząd okręgowy miasta Phuket poinformował Phuket Express, że otrzymał skargi od zaniepokojonych obywateli, że w sklepie zoologicznym w pobliżu gminy Rassada w dystrykcie Mueang Phuket sprzedawane są nielegalne papierosy.

W środę wieczorem (24 maja o godzth) zespół z urzędu dzielnicy miasta Phuket i policji miasta Phuket udał się do sklepu zoologicznego.

Jednak organy ścigania nie znalazły w sklepie żadnych nielegalnych papierosów ani żadnych innych nielegalnych przedmiotów i stwierdziły, że sklep spełnia wszystkie wymogi prawne.

W rezultacie nazwa sklepu zoologicznego została wstrzymana.

Trzech podejrzanych zostało aresztowanych z setkami e-papierosów i setkami pudełek nielegalnych papierosów w Mueang Phuket.

Policja w Phuket aresztowała dwie Tajki, z których jedna jest 17-letnią nastolatką, za nielegalną sprzedaż przemytu tytoniu i urządzeń do wapowania.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.