Cztery osoby uratowane po wpadnięciu do studni w Thalang, Phuket

Thalang –

Dwóch mężczyzn wpadło do studni, zanim dwaj inni mężczyźni, którzy próbowali im pomóc, również wpadli do studni w Cherng Talay na Phuket.

Ratownicy zostali powiadomieni przez lokalnych mieszkańców, że czterech mężczyzn wpadło do studni w Soi Pasak w czwartek (25 maja). Oni i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć czterech mężczyzn w głębokiej studni. Wszyscy byli jeszcze przytomni i dość spokojni.

Ratownicy spuścili linę do studni. Związali się liną, zanim ratownicy wyciągnęli ich jeden po drugim.

Pierwsi dwaj mężczyźni, których nazwisk nie podano, w wieku 27 i 56 lat, zostali przewiezieni do miejscowego szpitala. Dwaj pozostali mężczyźni, którzy próbowali pomóc dwóm pierwszym mężczyznom, odnieśli tylko niewielkie obrażenia i odrzucili propozycję pójścia do szpitala.

Lokalni mieszkańcy powiedzieli The Phuket Express, że pierwszy mężczyzna zaglądał do studni, zanim przypadkowo do niej wpadł. Spowodowało to reakcję łańcuchową wielu innych osób, które również próbowały pomóc.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.