Rosyjski turysta utonął na plaży Patong

Patong –

Rosyjski turysta utonął na plaży Patong w sobotę (27 maja).th) wczesnym rankiem.

Ratownicy powiedzieli Phuket Express, że zostali powiadomieni o incydencie dzisiaj o 7:30 przez członków rodziny ofiary na Patong Beach. Szybko dotarli na plażę, a ratownikom zajęło około 20 minut, zanim znaleźli unoszącego się w morzu obcego mężczyznę.

Ofiara została wyciągnięta na plażę i później została zidentyfikowana jako pan Rafaylovich Pavel, lat 53, obywatel Rosji. Został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia.

Jego żona, której nazwisko nie zostało ujawnione, powiedziała tajskim mediom, że para poszła popływać, zanim jej mąż utonął po tym, jak wpadł w tarapaty w wodzie.

Rosyjska ambasada została już poinformowana, a rodzina zajmuje się przygotowaniami do pogrzebu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.