AKTUALIZACJA: Pięciu starszych funkcjonariuszy policji Kathu zostało przeniesionych po nalocie na dwa nielegalne kluby nocne – WIDEO

Phuket -

Pięciu wyższych rangą policjantów z Kathu, w tym szef, zostało przeniesionych po tym, jak dokonano nalotu na dwa nielegalne kluby nocne w Kathu za rzekome otwarcie ponad ustawowymi godzinami zamknięcia i umożliwienie nieletnim wstępu na miejsce.

Nasza poprzednia historia:

Urzędnicy z Departamentu Administracji Prowincji (DOPA) kierowani przez Pana Naronga Thipsiriego i policję Kathu dokonali nalotu na dwa kluby nocne „Ratree Club” i „Maha Nakhon Phuket” o godzinie 3:30 rano w czwartek (1 czerwcast) wczesnym rankiem. Oba kluby nocne znajdują się na skrzyżowaniu Kathu.

Teraz aktualizacja:

Dowódca policji prowincji Phuket, generał dywizji Sermphan Sirikong, wydał w czwartek (1 czerwca)st) po południu. W nakazie stwierdza się, że w Kathu dokonano nalotu na dwa nielegalne kluby nocne, które rzekomo były otwarte poza ustawowymi godzinami zamknięcia 2 w nocy i zezwalały nieletnim na wejście na miejsce.

W celu zapewnienia większej przejrzystości, pełnego śledztwa i zapobieżenia jakimkolwiek szkodom dla rządu, pięciu policjantów z Kathu zostanie przeniesionych do pracy na komisariacie policji w prowincji Phuket.

  1. Szef policji Kathu, pułkownik Roongrit Rattapakdee
  2. Zastępca szefa policji w Kathu, podpułkownik Chao Poamna
  3. Zastępca szefa policji w Kathu, podpułkownik Chayaphon Poonaruemit
  4. Inspektor ds. zapobiegania i zwalczania przestępczości podpułkownik Nattawat Supanart
  5. Inspektor dochodzeń podpułkownik Wissanu Pansai

Zarządzenie obowiązuje od (1 czerwca brst) do odwołania.

===================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.