Król i królowa Tajlandii odwiedzają Phuket

Phuket -

Jego Królewska Mość Król Maha Vajiralongkorn i Jej Królewska Mość Królowa Suthida Bajrasudhabimalalakshana przewodniczyli ceremonii otwarcia w Sądzie Apelacyjnym Regionu 8 i nowym Centrum Administracyjnym Prowincji Phuket przy Tha Kraeng Road w Talad Nuea w mieście Phuket.

W niedzielę (11 czerwca brth) tysiące ludzi czekało, aby uhonorować swojego Króla i Królową na trasie rozpoczynającej się od międzynarodowego lotniska w Phuket. W ceremonii otwarcia wzięli udział najwyżsi urzędnicy Phuket, na czele z gubernatorem Phuket Naroong Woonciew.

Ceremonia rozpoczęła się o godzinie 6:35, kiedy to król i królowa położyli kamień węgielny i posadzili drzewa „Padauk”.

Król i Królowa pozdrawiali się i machali rękami na trasie w królewskim samochodzie, który jechał powoli, aby umożliwić ludziom okazanie szacunku. Po ceremonii ich królewskie mości wróciły na międzynarodowe lotnisko w Phuket.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.