Trzech Chińczyków przekraczających granicę pobytu aresztowanych w Phuket

Phuket -

Trzej Chińczycy zostali aresztowani w Thalang za 168 dni nadmiernego przedłużenia pobytu.

Urząd imigracyjny Phuket powiedział dziennikowi The Phuket Express, że przeprowadził inspekcję obszaru w Soi Mai Khao 6 w podokręgu Mai Khao po zgłoszeniu zaniepokojonego obywatela.

Znaleziono trzech Chińczyków, których zidentyfikowano jedynie na podstawie wieku: 34, 29 i 55 lat. Stwierdzono, że przekroczyli termin ważności wizy uprawniającej do pobytu w Tajlandii o 168 dni.

Zabrano ich na komisariat policji Tha Chat Chai, gdzie usłyszeli zarzuty dotyczące nadmiernego przedłużenia pobytu i oczekiwania na deportację do Chin na ich koszt.

Podobny artykuł:

Algierczyk został aresztowany w pobliżu komisariatu policji w Chalong za 193 dni nadmiernego przedłużenia pobytu.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.