W Chalong znaleziono tysiące kilogramów śmieci

FOTO: Monsunowe śmieci w Tajlandii

Chalong –

W Chalong w Mueang Phuket znaleziono około 100,000 XNUMX kilogramów śmieci.

Sprawa została ujawniona na początku tego tygodnia na Facebooku „Monsoon Garbage Tajlandia”.

Administrator strony Waranyoo Boonsit powiedział dziennikowi The Phuket Express, że do zdarzenia doszło w rejonie Kok Tanod. Do sfotografowania i oceny aktualnych warunków na tym terenie najwyraźniej użyto drona.

FOTO: Monsunowe śmieci w Tajlandii

Funkcjonariusz okręgu Mueang Phuket, pan Pairoj Srilamun i burmistrz Chalong, pani Tanaphon Santiparb, przeprowadzili kontrolę okolicy po tym, jak wiadomość stała się popularna w mediach społecznościowych.

FOTO: Monsunowe śmieci w Tajlandii

Burmistrz Chalong, pani Tanaphon, powiedziała Phuket Express, że obszar ten należy do sektora prywatnego. Ludzie wyrzucali śmieci w pobliżu miejsca, w którym obszar ten tworzy naturalny basen zawierający trochę wody. Gmina Chalong umieściła tablicę zakazującą wyrzucania śmieci.

Podobny incydent:

Problem został ujawniony przez stronę na Facebooku „Monsoon Garbage Thailand” na początku tego tygodnia.

Urzędnicy z Bangkoku przybyli, aby śledzić około 100,000 20 kilogramów śmieci wyrzucanych na Koh Siray przez ponad XNUMX lat.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.