Władze w dalszym ciągu rozprawiają się z nielegalnymi narkotykami w Rawai

Rawai-

Służby kontynuowały akcję w lokalnej wiosce w Rawai, gdzie szeroko dystrybuowane są nielegalne narkotyki.

Policja miejska w Phuket powiedziała Phuket Express, że w środę (27 wrześniath) około 130 urzędników i pracowników Urzędu Okręgowego miasta Phuket, policji w Chalong i urzędu zdrowia publicznego przeszukało trzy domy podejrzanych o narkotyki. Znaleziono dwa cele i przewieziono je na komisariat policji w Chalong.

Dziesięć osób z trzech rodzin ofiar zostało losowo przebadanych na obecność nielegalnych narkotyków. Sześciu z nich uzyskało pozytywny wynik testu na obecność nielegalnych narkotyków w moczu. Zabrano ich także na komisariat policji w Chalong.

Policja nie podała nazwisk.

Podobne artykuły:

Mężczyzna został aresztowany z 90 tabletkami metamfetaminy w Rawai.

W Rawai w Mueang Phuket aresztowano mężczyznę z tabletkami metamfetaminy.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.