Urząd imigracyjny w Phuket bada rzekomą pracę Rosjan na stoisku wycieczkowym  

Phuket -

Urząd imigracyjny w Phuket przeprowadził inspekcję stoiska wycieczkowego w Kata po otrzymaniu powiadomienia od zaniepokojonych obywateli, że: Rosjanin rzekomo pracował nielegalnie sprzedaż pakietów wycieczek.

Urząd imigracyjny w Phuket powiedział Phuket Express, że w czwartek (2 październikand), sprawdzili budkę wycieczkową, która znajduje się w pobliżu hotelu przy Kata Road w Kata.

Ustalili, że stoisko turystyczne jest obsługiwane przez firmę Ivan Durian Tour posiadającą legalną licencję na wycieczki.

Na stoisku obecna była tajska pracownica, pani Kanittha Maneesard. Następnie pojawił się niezidentyfikowany Rosjanin. To ta sama osoba, którą zaniepokojony obywatel zgłosił urzędnikom imigracyjnym.

Nazywa się MR. IVAN PIGO, obywatel Rosji. Posiada legalne tymczasowe zezwolenie na pobyt w królestwie wraz z wizą biznesową, która wygasa 21 listopadast, 2023 r. Posiada on również legalne pozwolenie na pracę, aby wykonywać tę pracę, jak podała policja, na stanowiskach administracyjnych i kierowniczych.

Urzędnicy imigracyjni podziękowali Iwanowi za przestrzeganie prawa i przypomnieli mu, że musi przestrzegać warunków pozwolenia na pracę, które zabraniają osobistego oprowadzania wycieczek, i życzyli mu miłego dnia.

Podobne artykuły:

Urząd imigracyjny w Phuket przeprowadził inspekcję firmy w Phuket po otrzymaniu powiadomienia, że ​​rzekomo Rosjanin pracuje tam nielegalnie.

Służba imigracyjna w Phuket przeprowadziła inspekcję wypożyczalni pojazdów w Mueang Phuket po tym, jak zaniepokojeni obywatele powiadomili ich, że firma rzekomo jest w całości własnością Rosji i zatrudnia rosyjski personel nielegalnie, bez udziału jakichkolwiek obywateli Tajlandii.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.