Phuket wita indyjskich turystów w ramach programu zwolnienia z obowiązku wizowego

Phuket-

W ubiegły weekend Phuket powitał pierwszą grupę turystów z Indii udających się do Tajlandii w ramach nowego programu bezwizowego.

Nasza poprzednia historia:

Premier Srettha Thavisin ogłosiła we wtorek, że Tajlandia zapewni 30-dniowy bezwizowy wjazd turystom z Indii i Tajwanu, a także z obecnie istniejących krajów, w celu pobudzenia turystyki.

Teraz aktualizacja:

Dyrektor międzynarodowego lotniska w Phuket, pan Monchai Tanod, powiedział Phuket Express, że w piątek (10 listopadath) na międzynarodowym porcie lotniczym w Phuket urzędnicy i personel powitali 220 turystów korzystających z bezpośredniego lotu z Bombaju do Phuket i kolejnego bezpośredniego lotu z Delhi w południe w ramach programu bezwizowego.

Międzynarodowy port lotniczy Phuket obsługuje zwykle dwa loty z Indii dziennie, co oznacza, że ​​dziennie przylatuje około 650 pasażerów. W tej chwili nie ma bezpośredniego lotu z Tajwanu do Phuket. Jednak od 1 styczniastOd 2024 r. bezpośrednie połączenie będzie realizowane codziennie i będzie mogło przewozić około 180 pasażerów.

Lotnisko przyjmuje łącznie 1,500 pasażerów międzynarodowych na godzinę i może przyjąć do 2,400 pasażerów na godzinę. Lotnisko Phuket może obsłużyć większą liczbę lotów przy zwiększonej liczbie personelu i urzędników zajmujących się ochroną.

Podobne artykuły:

Polityka tajskiego rządu dotycząca bezpłatnych wiz dla turystów z Chin i Kazachstanu została zatwierdzona w Royal Gazette i opublikowana we wtorek, 19 września.

Phuket wita turystów z Chin w ramach programu zwolnienia z obowiązku wizowego do Tajlandii.

Phuket wita turystów z Kazachstanu w ramach programu zwolnienia z obowiązku wizowego do Tajlandii.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.